Bendra informacija ir taisyklės

1. Prekiaujame naujais ir kokybiškais pliušiniais meškinais, kurių užpildui naudojame aukščiausios kokybės silikonizuotas granules, skirtas specialiai žaislams pildyti. Užpildas atitinka visus ES saugumo reikalavimus ir standartus, produktas turi tai patvirtinančius sertifikatus. Užpildas tinka vaikams, nekenkia sveikatai. Visi pliušiniai meškinai yra aukštos kokybės, išlaikantys formą, švelnūs, minkšti, lengvi.

2. Kilus klausimams ar kitokiems pageidavimams, norint pasidalinti teigiamais/neigiamais įspūdžiais apie užsisakytą meškiną, maloniai siūlome jais pasidalinti su mumis telefonu +370 690 45937 ar el. paštu info@pliusinismeskinas.lt. Visada priimsime jūsų komentarus ir esant poreikiui išspręsime kilusias problemas.

3. Užsakymas laikomas įvykdytu, jei atlikote apmokėjimą ir gavote pranešimą apie patvirtintą jūsų užsakymą nurodytu el. paštu ar telefonu.

4. Apmokėjimas banko pavedimu vyksta naudojantis ,,Paysera‘‘ apmokėjimų surinkimo paslauga. Pinigai yra pervedami saugiai, nukreipiant pirkėją į jo pageidaujamą internetinės bankininkystės puslapį ar pasirenkant kitą apmokėjimo būdą.

5. Prekių grąžinimas.
5.1.  Pirkėjas, ne dėl kokybės problemų, o dėl asmeninių priežasčių norėdamas grąžinti prekę ir atgauti pinigus, įsipareigoja pats savo lėšomis grąžinti prekę pardavėjo nurodytu adresu per 14 dienų skaičiuojant nuo užsakymo dienos.
5.2. Pirkėjas, ne dėl kokybės problemų, o dėl asmeninių priežasčių norėdamas pakeisti įsigytą prekę į kitą, įsipareigoja pats savo lėšomis grąžinti prekę pardavėjo nurodytu adresu ir apmokėti kitos prekės siuntimo išlaidas bei esant poreikiui sumokėti skirtumą tarp pradinės ir brangesnės prekės. Jei prekė pigesnė, pardavėjas įsipareigoja grąžinti prekių verčių skirtumą į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.
5.3. Pirkėjas, gavęsprekę ir pastebėjęs, jog ši yra pažeista, nešvari, netinkamos kokybės, nedelsiant per 2 darbo dienas turi pranešti apie tai pardavėjui el. paštu. Pardavėjas įsipareigoja padengti grąžinimo išlaidas tų prekių, kurios grąžinamos dėl netinkamos kokybės. Nekokybiškos prekės grąžinimo atveju pardavėjas yra atsakingas už tos prekės pakeitimą į kokybišką, o neturint šios prekės arba esant tokiam pirkėjo pageidavimui, pardavėjas įsipareigoja grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
5.4. Užsakius ir apmokėjus už prekę pavedimu, prekės pristatymo metu pirkėjui atsisakius priimti prekę iš kurjerio, pinigai už prekę nėra grąžinami ir pirkėjas įsipareigoja padengti prekės pristatymo ir grąžinimo išlaidas.
5.5. Užsakius prekę ir pasirinkus apmokėjimo būdą ,,Apmokėti grynaisiais/kortele pristatymo metu“, prekės pristatymo metu pirkėjui atsisakius priimti prekę pirkėjas įsipareigoja padengti prekės pristatymo ir grąžinimo išlaidas.
5.6. Prekės pristatymo dieną pirkėjui neatsiliepus į kurjerio skambutį, siunta bus pristatoma kitą darbo dieną. Prekės pristatymo metu pirkėjui neatsiliepus į kurjerio skambutį ir kitą darbo dieną, pinigai už prekę nėra grąžinami ir pirkėjas įsipareigoja padengti prekės pristatymo ir grąžinimo išlaidas.

6. Susidarius tokioms aplinkybėms, kai pardavėjas negali pristatyti pirkėjo užsakytos prekės, apie tai pirkėjas bus nedelsiant informuotas. Tokiu atveju, pardavėjas įsipareigoja pasiūlyti kitą prekę, o esant tokiam pirkėjo pageidavimui, grąžinti už prekę sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.

7. Slapukai (angl. cookies)
7.1. Pliusinismeskinas.lt internetinėje parduotuvėje yra naudojami slapukai (angl. Cookies), siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Slapukų pagalba surinkta informacija apie klientą yra naudojama marketingo, remarketingo kampanijoms vykdyti, taip pat sudarant įvairias statistikas, būtinas šios elektroninės parduotuvės teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimui.
7.2. Paspaudus ,,Sutinku‘‘ arba tęsiant naršymą klientas sutinka su slapukų naudojimu ir įdiegimu į naudojamą įrenginį (naršyklę). Savo sutikimą galima atšaukti bet kuriuo metu, savo naršyklės nustatymuose ištrinant įrašytus slapukus.
7.3. Mes nenaudosime ir jokiai trečiajai šaliai neleisime naudoti statistinės analizės duomenų tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti šios svetainės lankytojų tapatybę.

8. Užsakymo metu jūsų suvestus asmens duomenis naudojame tik būtiniems užsakymo įvykdymo veiksmams: prekių pristatymo organizavimui, formuojant finansinius dokumentus.

 

Back to Top
error: Content is protected !!
Prekių krepšelis
Uždaryti

Krepšelyje nėra produktų.

Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai.